RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Марія Собкевич - учасниця конкурсу "Модель року 2011" в Житомирі

13.07.11

Поділіться з друзями :
З кожним тижнем збільшується кілкість учасниць фіналу головної фешн події року - конкурсу "Модель року 2011" в Житомирі. минуого тижня путівку до фіналу отримала Марія Собкевич. Дівчина стала кращою за вибором жюрі серед п'яти претенденток півфінального відбору. Він традиційно відбувся в розважальному комплексі DoDo в п'ятницю, 8 липня. Організатором конкурсу є модельна агенція Gloria Model Style.

Марія Собкевич - учасниця конкурсу "Модель року 2011" в Житомирі
Марія Собкевич (19 років) родом з Бердичева. Вона вже встигла взяти участьу конкурсі краси "Міс Бердичів", який відбувся нещодавно. Тепер дівчина вирішила спробувати себе у ролі моделі. І досить успішно.
- Мені сподобався півфінальний конкурс, дуже гарні дівчата. Було простіше, ніж в Бердичеві, але це зовсім інший конкурс і їх не варто порівнювати, - вважає Марія.
Марія Собкевич вже закінчила курси перукаря-візажистаі думає про кар'єру моделі.

Нагадаймо, що подібні півфінали відбувають в розважальному комплексі DoDo, щотижня по п'ятницям. В них беруть участь як дівчата так і хлопці. Щоправда останні трохи рідше. Вони змагаються за вихід до фінальної частини конкурсу "Модель року 2011". Взяти участь у півфінальному конкурсі можуть всі бажаючі.Модельна агенція Gloria Model Style запрошує дівчат і хлопців взяти участь у півфіналах конкурсу "Модель року 2011". Для цього потрібно лише на відправити заявку на електронну скриньку school-gloria@mail.ru або зателефонувавши: 446-007

Дізнатись імена інших фіналісток конкурсу "Модель року 2011" в Житомирі
Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.