RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Молодіжна акція "День без молоді" відбулась в Житомирі

28.06.11

Поділіться з друзями :
"День без молоді" як альтернативу святкуванню Дня молоді в Житомирі провели в неділю, 26 червня, декілька молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування та молодіжних активістів. Заходи розпочались із театралізованого перформансу «Поховання інтересів молоді». Учасники акції публічно пронесли домовину з "інтересами молоді" через весь гідропарк та закопали її на території свого імпровізованого містечка.

На жаль, ми цього дійства не змогли побачити. Зате завітали до самого містечка дещо згодом. Цій акції передував невеликий скандал, ініційований одним із громадських активівстів Влад Пучич, якого підтримали Дмитро Ткачук та Віталій Кічкірук.
Табір активістів бувпомічений червоною стрічкою а біля імпровізованого входу на деревах висіли агітплакати.
Учасники акції не заважали тим, хто прийшов на День молоді. Так само ніхто не чіпав і учасників акції. Хоча напередодні робилисьзаяви проможливі утиски і навіть про розгін акції міліцією.
Міський голова Житомира Володимир Дебой так само проігнорував захід, хоча мінімум один раз проходив повз учасників акції.

Та сама могила із похованими молодіжними ініціативами
До речі, на ряді сайтів було опубліковано наступний план проведення акції "День без молоді". Щоправда, що саме  з цього було насправді, а що лише декларувалось - наразі невідомо. Ми не змогли знайти жодних згадок і звітів про роботу секцій і їх результати. Можливо, вони ще з'являться.

Ось цей анонс заходів:

Даний захід є альтернативою святкуванню “Дня молоді” “управлінням молоді”, що було ініційоване для заповнення чергової форми звітності, встановлення жирної галочки та виписання н-ної подяки “За заслуги перед молоддю”.

Однак, не лише протестом єдині.

Надалі пропонується дискусія “Захист прав та інтересів студентів”, яка складатиметься з 3-ох частин:

1. Презентація першого в своєму роді видання “Стратегія розвитку органів студентського самоврядування ВНЗ України на 2011-2021 рр.” (Влад Пучич, “Спілка ініціативної молоді”);

2. Аналіз нового законопроекту “Про вищу освіту” (Віталій Кічкірук, ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”);

3. Активізація та відстоювання прав студентів (Михайло Камєнєв, незалежна студентська профспілка “Пряма Дія”).

Після проблем студентських пропонуємо підняти тему молодіжного центру у Житомирі. Як форма – пропонуємо розробити адвокаційну кампанію під попередньою назвою “Будинок молоді”. Фасилітатор: Дмитро Ткачук, ВМГО “Демократичний Альянс”.

В перерві між заняттями організовуємо “мокрі війни – командні перестрілки на водяних пістолетах. Тому купальні костюми і водяні пістолети (або просто пластикові пляшки) вітаються :)

До участі запрошуються активісти громадського руху, органів студентського самоврядування та профспілок, активні житомиряни.

--------------------------------------------------------------------------------------

Також в День молоді в Житомирі відбувалось  багато інших цікавих подій. Дивіться

Фоторепортаж з першого волейбольного турніру серед модельних агенцій Житомира

Фотографії переможці фотоконкурсу "Моє місто молоде" з'являться на сітілайтах Житомира
Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.