RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

В другому колі чемпіонату Житомира з футзалу "Візаж" і "Водоканал" розійшлись миром 1:1

16.03.11

Поділіться з друзями :
Центральною і найвидовищнішою грою чергового туру чемпіонату Житомира з футзалу стала зустріч лідера вищої ліги “Водоканалу” із командою “Візаж”, яка відбулась в неділю, 13 березня, у спортивному комплексі «Динамо». Вже на перших хвилинах “Водоканал” забив швидкий гол у ворота СК “Візажа”, після чого останній перейшов у активний наступ, намагаючись відігратись ще до кінця тайму.
Далі - невеликий фотоогляд гри від RozdumFoto.

І вже невдовзі візажівцям це вдається. Після того, як рахунок став 1:1, гра стала ще нервовішою — нічия не влаштовувала жодну з сторін. І хоча водоканалівці, зважаючи на досвід, мали б перехопити ініціативу, але практично до кінця гри білшу частину часу м‘ячем володіли гравці “Візажу”.