Справжній світський прийом влаштували в Житомирі на честь відкриття нової арт-галереї «Акрополь» та її першої експозиції - виставки картин відомого житомирського художника Артура Пурлієва. Останній вже встиг стати відомим в Америці та Західній Європі, а нещодавно став переможцем конкурсу портрета «Кендіс Брайтц» в «Пінчук Арт Центрі». Тепер же в нашому місті буде свій подібний культурно-мистецький центр. Нова галерея розташувалась на другому поверсі бізнес-центру «Імперіал», що на Котовського.
На відкриття галереї завітав навіть міський голова Житомира Володимир Дебой. Всі захоплено розглядали картини художника, слухали музику, спілкувались і ділились враженнями від побаченого. Байдужим не лишився ніхто. Сам художник скромно відповідав на питання гостей, проводив екскурсії експозицією і ділився творчими планами.
 |
Артур Пурлієв і його автопортрет
|
-
Мені близький по духу сюрреалізм. Багато моїх картин виконані у цьому стилі. Малюю, скільки себе пам’ятаю. Дуже гордий з того, що сьогодні мої земляки-житомиряни мають змогу оцінити мою творчість. Запрошую усіх відвідати мистецькі в «Акрополь», - розповів Артур Пурлієв.
Виставка картин діятиме до 25 квітня.
Час роботи галереї "Акрополь": 10-00 по 19-00 без вихідних!
 |
Артур Пурлієв (художник), Ілона Пурлієва (Президент модельної агенції "Глорія"), Віталія Розбіцька (директор модельної агенції "Глорія") |
 |
Наталія Шелест та Ілона Пурлієва |
 |
Міський голова Житомира Володимир Дебой на відкритті галереї "Акрополь" та виставки Артура Пурлієва |
 |
Зліва направо: Валерія Бохнюк, директор арт-галереї "Акрополь", Артур Пурлієв, художник, Ілона Пурлієва, Президент модельної агенції "Глорія", Віталія Разбицька, директор модельної агенції "Глорія" |
Артур Пурлієв - малювання - сенс мого життя
Артур Пурлієв почав малювати в школі, а його талант вперше розгледів батько.
-
Здібності з'явилися коли я вчився в старших класах. Талант в мені розгледів батько. Як-то він глянув на мої замальовки, йому сподобалося. Тоді він запитав, чи не хочу я серйозно займатися живописом. «Чому б і ні», - подумав я і почав вчитися.
Перші уроки живопису Артур отримав у художниці Раїси Федосіївни Єніної. Потім навчався у Ірини Радецької.
-
Багато чого з того, що я зараз вмію, мене навчила Ірина Юріївна, працювала вона зі мною практично індивідуально. І мій рівень стрімко почав рости.
Всього за рік навчання художньому мистецтву захоплення Артура перетворилось в сенс життя і серйозну роботу. За рівнем робіт він зміг обійти одногрупників, багато з яких займався живописом по шість років. А коли прийшов час визначатися з професією, вступив до училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка.
1 коммент.:
деяка техніка є, а от з фантазією очевидний напряг.
Дописати коментар