RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Фоторепортаж з першого волейбольного турніру серед модельних агенцій Житомира

27.06.11

Поділіться з друзями :
Команда Gloria Model Style виграла турнір з пляжного волейболу серед модельних агенцій, який відбувся на пляжі Гідропарку в Житомирі на Днь молоді, 26 червня. Це перші подібні змагання в нашому місті. В них взяли участь по дві команди з агенцій "Gloria Model Style" та "NONIK models", а також команда від громадської організації "Жінка".

Усі дівчата продемонстрували справжню мужність і волю до перемоги. Їх не налякала навіть доволі прохолодна і вітряна погода того дня.
Модели-пляж-волейбол
Шикування учасниць: змагання відкрив міський голова Житомира Володимир Дебой


Першими на майданчик вийшли команди Глорія-1 та Woman

Вадим Кравченко - головний суддя турніру і міський голова Житомира Володимир Дебой вітають капітанів команд
Цікаво, що жодна з учасниць раніше ніколи в житті не грала в пляжний волейбол. На підготовку до турніру в дівчат було всього два тижні. Але, судячи по грі, тренування були надзвичайно насиченими і не минули даремно (До речі, ви можете переглянути фоторепортаж із одного з тренувань команд "Gloria Model Style" та "Woman" ).
Ігри не перетворились в банальний обмін подачами.
Ігри відбувались по колу. Тобто кожна команда зіграла потри зустрічі - з кожною із суперниць. Для дівчат такий насичений графік виявився хоч і важкм, але цілком доступним.

За словами Ілони Пурлієвої, власниці модельної агенції "Gloria Model Style", вона вибирала дівчат для змагань, по-перше, за їх бажанням, а також з естетичної точки зору. Не брали високих і худих топ моделей. Відбиралися фотомоделі, учасниць і переможницьтаких конкурсів як "Міс бікіні", щоб це були форменні дівчата, які гарно і ефектно виглядали б на пляжі.
- Коли дівчата вперше прийшли на тренування, то можна було плакати, - згадує Ілона Пурлієва. - Я навіть спочатку думала відмовитись від цієї затії, бо руки до волейболу, як то кажуть, "не стояли". Але тренування дали свій результат.


Перші успіхи

    
В результаті переможцем турніру стала команда «Глорія-2», яка обіграла всіх суперниць, крім «woman», яка в результаті стала другою. Бронза дісталась команді «Глорія-1».
Дівчата модельної агенції "Nonik models" не здобули призових місць, але не сильно з цього приводу сумували. Адже головна мета турніру — популяризація волейболу, спорту і краси. І кожна з дівчат, які грали того дня у волейбол, вже є переможницями.
- Враження дуже сильні від турніру і ігор. Я дуже рада за дівчат, я вірила в них, в перемогу, - поділилась враженнями від змагань Ілона Пурлієва. - Ми взагалі думали, що одна команда виграє, а інша, можливо, програє. Тому налаштовувала дівчат, що навіть програвати потрібно з достоїнством. Але дівчата себе показали. І я зараз не шкодую, що я їх виганяла на тренування. Все це дало свій результат.
- Не буду виправдовуватись, наші дівчата були непідготовлені. Але я й раніше говорили, що ми сюди прийдемо брати красою, а не волейболом. Все рівно перемогти хотілось, дівчата трохи ростроїлись. Але нічого страшного, всім сподобалось. Дівчата навіть зараз лишились на пляжі і продовжують грати, - поділиласьвраженнями від турніру Олександра Нонік, власниця модельйної агенції "NONIK models". - І для нас набагато важливіше пограти і потоваришувати з іншою модельною агенцією. Було дуже весело.
Олександра Нонік розповіла, що для неї основною ідеєю турніру по пляжному волейболу серед модельних агенцій було показати житомирянам, що дівчата, які ходять в ці модельні агенції - це не знати там хто. Це звичайні нормальні дівчата, які трохи довгоногіші і стройніші за інших. І вони готові грати, програвати, в них е такі самі емоції, як у всіх. Це не пустоголові ляльки. Олександра Нонік сподівається, що турнір зміг це довести.
Підсумкова таблиця результатів турніру
- Ми дуже непогано зіграли, я задоволена результатом. Ми були за крок до перемоги і не страшо, що все жне перемогли. Адже турнір з самого початку мав відбуватись лише між модельними агенціями, а ми були лише гостями, - розповіла після гри Віталіна Севрук, голова громадської організації "Жінка" та капітан команди "Woman", - Головне, ми довели, що дорослі жінки можуть грати не гірше, а навіть краще за молодь. Адже в команді грають вже одружені жінки, які мають вже дітей. Думаю, ми навіть шокували суперниць своєї грою. Було весело. Спорт серед жінок буде жити.

- Дуже позитивні враження, ми грали з посмішкою. Навіть не зважаючи на те, що зранку було дужехолодно і ми геть всі позамерзали. Але нам посміхнулась удача і ми перемогли, - розповіла Алла Захарчук, капітан команди "Глорія-2", яка і виграла турнір. - Суперниці були дуже сильні. Але ми старались, викласлись на всі 100% і це дало свій результат. 

По закінченню турніру на головній сцені відбулась церемонія нагордження команд-переможців. Всі дівчата отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.


 Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.