Останні новини

Фоторепортаж з фінальних ігор стрітбольного турніру "Евакуатор 3*3"

13.06.11

Поділіться з друзями :
Баскетбольний клуб "Житомир" та команда "Нон стоп" стали переможцями весняного стрітбольного турніру «Evakyator 3*3», який вже п'ятий выдбувся в Житомирі. Протягом двох днів, 28-29 травня, понад 30 команд змагались у двох вікових групах за титул найсильнішої. Ми вже писали про ці змагання раніше - дивіться фоторепортаж "Ювілений«Evakyator» в Житомирі: срітбольні баталії у форматі три на три".
Цього разу пропонуємо фоторепортаж із фінальних ігор весняного "Евакуатору"
Турнір відбувався на новому спортивному майданчику на Соборній площі, у дворі будинку за міським годинником.
Перший фінал розіграли у молодшій групі. Тут зустрічались "Нон-стоп" та "ХБК - 2". Новачки турніру, команда "Нон-стоп" були трохи вдалішими, сильнішими і змогли обіграти суперників.

Призові місця у молодші віковій групі розподілилисьнаступнимчином:
1 місце - "Нон-стоп";
2 місце - "ХБК - 2";
3 місце - "Урбан".

Практично одразу ж відблась фінальні гра у старшій віковій групі. Тут у двобої зійшлись БК "Житомир" та БК "Кактус". Втім кактусам так і не вдалось обіграти чемпіона вищої баскетбольної ліги Житомира.