RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

На центральному стадіоні “Полісся” в Житомирі демонтували крісла. Гряде реконструкція

13.05.11

Поділіться з друзями :
Вже зовсім скоро в Житомирі можуть почати реконструкцію центрального стадіону “Полісся”. На єдиній діючій трибуні стадіону, південній, вже були демонтовані всі пластикові крісла. Їх віддали районним федераціям футболу для місцевих стадіонів. На цьому роботи поки припинились. За словами губернатора області Сергія Рижука, на найближчій сесії обласної ради на реконструкцію мають виділити гроші. Орієнтовно — близько двох мільйонів гривень. А от нові крісла для південної трибуни вже купили. Поки вони чекають свого часу.

Про початок відновлення житомирських стадіонів Рижук розповів на врученні нагород переможцям відкритого турніру з міні-футболу на кубок Губернатора.

На виділені сесією гроші, планується здійснити реконструкцію південної трибуни, провести гідроізоляцію приміщень під трибунами, встановити нові крісла. Оновлена трибуна має вміщати від трьох до п'яти тисяч вболівальників. Три інші аварійні трибуни стадіону “Полісся” планують взагалі демонтувати. Коли почнуться роботи поки невідомо.
Також Сергій Рижук повідомив, що готуються документи для початку реконструкції стадіону “Спартак”.
Пропонуємо невеликий фоторепортаж з центрального стадіону "Полісся" в Житомирі. Фото зроблені вже після того, як були демонтовані крісла.
Три з чотирьох трибун центрального стадіону "Полісся" закриті вже багато років через аварійний стан

Легендарна восьма бігова доріжка центрального стадіону "Полісся"упирається прямо в двері прибудованого до стадіону будинку

Зараз центральний стадіон "Полісся" знаходиться у відомтсві обласної ради і тут базується школа легкої атлетики

Південна трибуна центрального стадіону "Полісся" із знатими пластиковими кріслами
Декілька тисяч пластикових крісел, які були на південній трибуні, віддали в райони. Вірніше, всім бажаючим було запропоновано приїхати і забрати ці крісла собі в район. Скільки хто вважатиме за потрібним. Частина погодились, а частина районів відмовилась від такого подарунку. Таким чином дуже просто і легко зекономили на демонтажі і вивезенні цих крісел. Все зробили інші.
На трибуні лишились лише дерев'яні лави, доя ких крісла були прикручені.

Декілька поламаних крісел досі лишились на трибуні стадіону "Полісся"

Частину південної трибуни декілька років тому теж закрили через аварійний стан. Доступ був лише до центрального сектору


Поламані крісла, що лишились, звалили на одному з секторівЗараз на центральному стадіону тренуються легкоатлети і відбуваються обласні і міські легкоатлетичні змагання.
 
Входи на стадіон теж в жахливому і аварійному стані


На трибуні залишили лише дерев'яны лавки
На аварійних трибунах нема навіть дерев'яних  лавочок


Бігові доріжки підтримують у робочому стані

На полі ентрального стадіону "Полісся" ще минулого, 2010 року, відбувались ігри чемпіонату і кубку житомирської області з футболу. Ціього року на полі ще не грали
Зникла і огорожа з міні-футбольного майданчикуСподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.