RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Житомирські студенти мітингували проти деградації вищої освіти

26.05.11

Поділіться з друзями :
 Всього трохи більше 15 чоловік вийшли в Житомирі вийшли на мітинг проти деградації освіти, який 25 травня відбувся підстінами облдержадміністрації. Учасники акції розіграли театралізовану сценку за участю міністра Табачника, прем’єра Азарова, злочиннного закону і студентів. Демонстранти тримали гасла "Знання - не товар, універ - не базар!", " Доступна освіта - кожному!", "Cвобода, рівність, студентська солідарність!".

Свідками акції студентів і громадськихорганізацій стали лише декілька десятків випадкових перехожих, представники ЗМІ, чиновники ОДА, що вийшли подивитись із ОДА. Були помічені також представники керівницва житомирських універів. Спілкувався з пресою і начальник управління освіти та науки ОДА Олександр Пастовенський. Останній сказав, що студенти мають право на власну точку зору щодо діючого освітнього законодавства. Але на його думку законопроект "не містить нічого злочинного та призваний всіляко захищати права українського студентства".

Варто зазначити, що акція протесту, яка відбулась в Житомирі 31 січня зібрала набагато більше учасників.

Пропонуємо вашій увазі невеликий фоторепортаж з акції в Житомирі.
Учасниця акції протесту із виписками із Закону про вищу освіту
В Житомирі учасники акції протесту розіграли театралізовану сценку. Останнім часом подібна форма набуває все більшої популярності в нашому місті. Зовсім недавно невелику вистава була розіграна під стінамиміської ради і була присвячена громадським туалтеам.

Акція розпочалась, як і було оголошено, о 14.00. Оскільки це робочий час, глядачів було мало. Преси і міліції, що спостерігала за порядком, було набагатобільше.

Віталій Кічкірук зіграв роль міністра Табачника

Андрій Гординчук зігравроль Азарова. Раніше Андрій успішно примірив на себе роль мера Житомира

Подивитись на акцію прийшла і начальниця управління преси та інформації житомирської ОДА.


Начальник управління освіти та науки ОДА Олександр Пастовенський вирішив поспілкуватись з пресою прямо посеред вистави.Всеукраїнський студентський бунт проти деградації освіти розпочався сьогодні в більше ніж 15 містах України.
Студенти наголошують, що законопроект міністерства освіти продовжує містити норми, що суттєво дискримінують абітурієнтів, студентів, викладачів.


Дивіться також: 

Житомирські студенти вийшли на акцію протесту ФОТО 

Під житомирською міською радою влаштували туалет


Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.