RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Фоторепортаж з фестивалю "Ковальсока весна" в Житомирі

10.04.11

Поділіться з друзями :
Майже 40 майстрів ковальского мистецтва зібрались в Житомирі 2- 3 квітня, аби разом з городянами зустріти справжню Ковальську весну. Акція проходила в сквері між Соборним майданом і майданом Перемоги. Житомиряни і гості міста могли ознайомитись із виробами ковалів області, а також на власні очі побачити процес їх створення. Майстривиставили три електричні горни і один ручний - імітацію 1470 року. А поруч учасники клубу історичної реконструкції "Золота Шпора" влаштували показові бої і навіть богурти.
"Ковальска весна" прийшла  в Житомир майже не помітно. Не було ніяких попередніх оголошень чи афіш. На фестиваль потрапили в основному ті, хто вихідними гуляв в центрі міста. Організатори пояснюють, що так і планувалось. Адже "Ковалська весна" - це всього лиш така собі репетиція другого всеукраїнського фестивалю ковалського мистецтва, який відбудеться в Житомирі 24-25 червня. А поки ковалі отримали можливість поспілкуватись між собою після зими.

Хоча анонсів фестивалю "Ковалська весна" не було, людей в сквері збиралось чимало


Кована стилізована під старовину карета особливо виділялась на фоні всього іншогоРобоча реконструкція горну 1470 року, яку зробив коваль Олександр Кур'ята"Золота шпора" готується до богуртівБійки, навіть у важкихлатах - справа небезпечна. Але справжнього чоловіка подряпинами не налякаєш

Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.