Останні новини

Екстремальний фінал зимового турніру з футболу в Житомирі. Арсенал - чемпіон

27.03.11

Поділіться з друзями :
Житомирський футбольний клуб “Арсенал” у фінальній зустрічі зимового турніру з футболу обіграв СК "Легіон" з рахунком 3:0 і здобув головні нагороди турніру і чемпіонський кубок. Срібло відповідно, дісталось СК "Легіон". Бронзовими призерами стала команда "Ветерани футболу". Для цього їм навіть не довелось витрачати якихось зусиль. Суперники житомирян, ФК "Коростень", просто неприїхали на гру за 3-4 місце.
 Фінальна гра відбулась на стадіоні Спартак, 21 березня. Вона видалась не лише вирішальною для команд, а й доволі екстремальною - весь перший тайм був сильний снігопад. Втім, на то він і зимовий турнір (Нагадаймо, що півфіналі футболісти грали, фактично, у болоті, на яке перетворився майданчик на Спартаку).

У фіналі "Арсенал" виглядав сильнішим за легіонерів. Арсеналівці більше атакували і більше володіли м'ячем. І серйозно прсингували суперників. "Легіон" грав, в основному в обороні, сподіваючись відігратись при контратаках. Втім подолати щільну оборону супернка так і не зміг. Хоча можливості забити мав непогані і не раз.

Гравці "Арсеналу" грали у синіх жилетках, СК "Легіон" - у зелених

Не зважаючи на сильну заметіль, на фінал прийшло чимало глядачів.

Перед початком гри і після першого тайму доводилось відновлювати розмітку поля за допомогою піску

На початку другого тайму фіналу зимового турніру сніг майже припинився.

Фінальний свисток фіксує рахунок 3:0 і перемогу "Арсеналу".

Одразу після фіналу відбулась церемонія нагородження команд-фіналісток, кращих гравців і тренерів команд.

Фото на згадку: "Арсенал" - чемпіон зимового турніру з футболу 2011 року
Цьогорічний зимовий турнір з футболу, який протягом березня тривав на стадіоні Спартак, був присвяченому 67-й річниці визволення Житомирщини та Житомира від німецько-фашистських загарбників.

Відеослайшоу

А вже на початку квітня 2011 року стартує кубок Житомирської області з футболу. Всі три команди - "Ветерани  футболу", "Легіон" і "Арсенал" візьмуть у ньому участь. А значить - матимуть можливість знову зустрітись вже на великому футбольному полі.

Дивіться також:

Півфінальні битви у багнюці - "Легіон" і "Арсенал" виграли півфінали зимового турніру з футболу