RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

В ОДА розглянули можливості будівництва сміттєпереробного заводу та передачу "Житомирводоканалу" в концесію

04.02.11

Поділіться з друзями :
Обласна нарада щодо будівництва у Коростені сміттєпереробного заводу міжнародним консорціумом «Проектно-будівельна компанія «Україна–Австрія» відбулась в житомирській облдержадміністрації в п'ятницю, 4 лютого 2011 року. Головував на зустрічі губернатор Сергій Рижук, був присутній і міський голова Житомира Володимир Дебой. Також на нараді розглядали питання про можливість передачі в концесію КП "Житомирводоканал" російській кампанії. 

Проект сміттєпереробного заводу в Коростені презентував генеральний директор ПБК «Україна-Австрія» Григорій Іванович Снігир

Представник від ПБК «Україна-Австрія» в Житомирській області Р.Я.Іванова
Проблему з утилізації твердих побутових відходів на території нашого регіону сьогодні пропонують вирішити два інвестори, з якими відбулося ряд зустрічей і прийнято рішення провести презентацію. Перший - Міжнародний консорціумом «Проектно-будівельна компанія «Україна-Австрія», генеральний директор - Снігир Григорій Іванович.
Перший заступник Коростенського міського голови В.В.Вигівський на нараді в ОДА

Другий – приватне підприємство «Ідеал-Центр» «Розміщення екологічно-чистого комплексу з переробки побутових та промислових відходів на землях Іванівської сільської ради Житомирського району», директор - Борис Тарас Олександрович.
У нараді взяли участь і виступили заступник голови облдержадміністрації І.В.Орлов, начальник головного управління житлово-комунального господарства та енергозбереження В.А.Збаражський, начальник головного управління економіки облдержадміністрації З.Б.Янченко, начальник житлово-комунальної інспекції у Житомирській області С.М.Кондратюк, заступник начальника державного управління охорони навколишнього середовища в області С.П.Сіренький

Губернатор Житомирщини Сергій Рижук (справа) і його заступник Ігор Орлов

 


 


Схема сміттєпереробного комплексу в Коростені, яке планує побудувати ПБК «Україна-Австрія»


Також на цій же нараді розглядалась пропозиція про передачу в концесію комунального підприємства «Житомирводоканал» компанії «Науково-дослідний інститут комунального водопостачання та очищення води» (Росія) відповідно до Закону України «Про особливості передачі в оренду або концесію об'єктів з централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, які перебувають у комунальній власності », введеним у дію з 21 жовтня 2010
Власне бачення поліпшення ситуації на підприємстві для керівництва Житомира та області провів директор українського представництва компанії «Науково-дослідний інститут комунального водопостачання та очистки води» Віктор Скобліков.
Міський голова Житомира Володимир Дебой слухає пропозиції щодо концесію Водоканалу

Детально ознайомившись із діяльністю водоканалу, росіяни провели власні розрахунки і готові вкласти в модернізацію Водоканалу 287 мільйонів гривень. Термін концесії - не менше 25 років.
Вкладені у модернізацію, ремонт, технічне переоснащення та реконструкцію, ці кошти за кілька років дадуть відчутну економію ресурсів та покращення якості води, стверджує Віктор Скобліков. Звичайно, інвестор має вкладені кошти повернути.
Характеристика КП "Водоканал"
Додамо, що російський «Науково-дослідний інститут комунального водопостачання та очистки води» в Україні почав працювати недавно – з кінця минулого року, після появи відповідного закону, в концесію взяті два водоканали в Донецькій області – В Артемівську та Краматорську. В Житомирі таку можливість мають розглянути депутати міської ради.
Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.