RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

В житомирському центрі матері та дитини на новий рік народилось сім немовлят ФОТО

03.01.11

Поділіться з друзями :
У новорічну ніч у місті Житомирі з’явилося на світ 18 новонароджених житомирян - семеро в Житомирському обласному центрі матері та дитини, що на Богунії та 11 - в Центральній міській лікарні №1. І за доброю старою традицією зранку 1 січня вже нового 2011 року щасливих мам приїхав вітати міський голова Житомира Володимир Дебой разом із дружиною Тетяною. Я теж приїхав цю подію пофотографувати. Викладаю поки першу частину фоторепортажу - з Центру матері та дитини, де Дебою влаштували повну екскурію.Міський голова Житомира Володимир Дебой із дружиною Тетяною заходятьв приміщення Центру Матері і дитини, аби привітати щасливих мам, які народили в новорічну ніч
Насправді вітати новонароджених приїхала ціла делегація у складі міського голови Житомира Володимира Дебоя, його дружини Тетяни, заступника Олександра Бочковського, начальника управління охорони здоров'я міськради Миколи Суслика та заступника голови житомирської облдержадміністрації Миколи Олещенка. Екскурсію для них проводив керівник Центру Юрій Вайсберг.
Юрій Вайсберг розповідає гостям про специфіку і особливості центру
В центрі в новорічну ніч народилось 5 дівчаток і 2 хлопчики.
На кожному поверсі в коридорах Центр стоїть своя прикрашена ялинка.

Юрій Вайсберг показує міському голові Володимиру Дебою та гостям унікальне медичне обладнання Центру

Щасливий батько із немовлям
Юрій вайсберг демонструє стілець, на якому народжують жінки - новий європейський підхід до народження дітей.Довідково
Комунальне підприємство «Житомирський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини» є спеціальним лікувально-профілактичним закладом державної форми власності III рівня надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим м. Житомира та Житомирської області.
Головний лікар Житомирського обласного центру охорони здоров’я матері і дитини Вайсберг Юрій Рувімович, заслужений лікар України, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії.
В центрі працює 385 працівників, в тому числі лікарів – 83, середніх медичних працівників – 137.
З листопаду 2004 року ЖОЦОЗМД працює за міжнародним проектом «Здоров’я матері і дитини». Який впроваджується в Україні компанією "John Snow Inc." за підтримки Агенції з міжнародного розвитку США. В центрі інтенсивно впроваджуються сучасні перинатальні технології ВООЗ, що базуються на принципах доказової медицини.
Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.