RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Житомирський ФК "Контингент" програв львіському ТВД в 1/16 Кубку України з футзалу

21.11.10

Поділіться з друзями :
Житомиряни - в синьому, львів'яни - в білому
Житомирський ФК "Контингент" вдома з рахунком 3:4 програв львівському ТВД в матчі 1/16 Кубку України з футзалу.  Гра відбулась в сботу, 20 листопада, в спортивному комплексі "Динамо". Житомиряни, як завжди, продемонстрували гарну гру і волю до перемоги, але їм традиційно не щастило. Відсутність постійних тренувань і фінансування теж далися взнаки.
Фоторепортаж і відео з матчу будуть пізніше. Поки - невеликий огляд гри.

На початку першого тайму команди грали приблизно на рівних. Але львів'яни, освоївшись за декілька хвилин на полі і превіривши захист господарів, перейшли до активного пресингу. Як результат - два м'ячі у воротах "Контингенту" з перервою в хвилину. У гостей відзначився Кордоба і Цимбаляк.
Далі гравці ТВД трохи заспокоїлися, а житомиряни спробували відігратись І це їм майже вдалося. На останній хвилині першого тайму Мухін  забиває гол львів'янам. На перерву команди йдуть з рахунком 2:1
На початку другого тайму Павлушину вдається зрівняти рахунок у зустрічі. Але буквально ж відразу гості знову вириваються вперед. При цьому гол у ворота Контингенту забиває його колишній гравець Саківський. Житомиряни знову зрівнюють рахунок. На 28 хвилині відзначився Федорченко. Але знову ненадовго - Цимбаляк забиває свій другий м'яч у грі і оформлює дубль. Після цього гра стала доволі напруженою і нервовою. Контингент намагався відігратись, але безуспішно. Не допоміг навіть вихід на поле п'ятого польового гравця замість воротаря. Житомиряни навіть за чисельної більшості не змогли пробитись через оборону ТВД і стоврити серйозну небезпеку для його воріт. Надійно грав і голкіпер львів'ян. Відтак ТВД проходить до 1/8.