RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Фоторепортаж гри першості України з футзалу: СК "Візаж" (Житомир) - ФК "Меркурій" (Чернівці)

02.11.11

Поділіться з друзями :
В суботу, 29 жовтня, в Житомирі місцевий СК "Візаж" приймав вдома чернівецький "Меркурій" в рамках другого туру першої ліги чемпіонату України з футзалу. СК "Візаж" - дебютант професійної футзальної ліги. А от "Меркурій" - минулорічний лідер групи і бронзовий призер першості.  Щоправда на старті сезону чернівчани неочікувано вдома розійшлись миром з "Лембергом". Але в Житомирі гості були налаштовані на перемогу. Візажівці ж продемонстрували досить слабку гру в першому таймі і надзвичайне везіння. Що, втім, не завадило гостям виграти 3:2. Більше про матч ви можете дізнатись на сайті Footballzt.com. Далі ж - фоторепортаж цієї зустрічі.

Шикування команд "Візаж" і "Меркурій" перед початком гри
Перед початком гри відбулось скромне офіційне відкриття першості України в Житомирі. Прийшли начальник управління сім'ї, молоді і спорту Олена Сарно, президент СК "Візаж", підприємець і депутат облради від Фронту Змін Сергій Сухомлін, підприємець, голова обласного осередку партії "Фронт змін", депутат облради Гендай Зубко. Було декілька промов, підняття державного прапора, прозвучав гімн.
Капітан "Меркурія" Сергій Рибак

Капітан і воротар житомирян Максим Сорокін

Тренери Меркурію були серйозно налаштовані на перемогу своєї команди

Генадій Зубко і Сергій Сухомлін на відкритті були в гарному настрої

На гру прийшло чимало уболівальників
До речі, минулого ркоу з Меркурієм грала інша житомирськакоманда - СК "Контингент"

Житомирянин і екс-контингентівець Сергій Литвиновський грає за Меркурій і оформив дубль у ворота житомирян

Тренер житомирян Віталій Лясковський спостерігає за діямикоманди

Не зважаючи на тотальну перевагу гостей у першому таймі, перший гол забили все таки житомиряни. В кінці тайму відзначився Киришун