RozdumFoto official website | Сторінка користувача : Реєструватись | Увійти

Останні новини

Фоторепортаж: І сесія житомирської міської ради VI скликання. Частина І

10.11.10

Поділіться з друзями :
Мабуть, це одна з найпозитивніших фото віри Шелудченко
В середу, 10 листопада, відбулась перша сесія Житомирської міської ради VІ скликання.  Вірніш, це було лише перше пленарне засдідання.
В залі засідань зібрались 57 (з 60) нових депутатів, а також численні гості - керівники практично всіх управлінь і підрозділів міської ради та комунальних підприємств.  На сесію завітали і народний депутат Сергій Пашинський від «Батьківщини», губернатор області Сергій Рижук і його заступники  - Ігор Орлов та Микола Олещенко. Вільних місць практично не лишилось, багато людей спостерігали за подіями стоячи.


Перед початком засідання депутати і гості вітались і обговорювали новини в коридорах, де час від часу виникала справжня штовханина і затори.
Кожен депутат отримав папку зі порядком денним, списком депутатів міськради від фракцій і мажоритарних округах, блокнотик і ручку. Все це оформили в патріотичні папки із зображеням біг-бена.
Новообрані депутати поступово займали місця в залі. Ііменних табличок поки не робили, а всіх розсаджували просто за партійною належністю. Було вирішено, що спочатку депутати самі визначаться, де і з ким їм зручно сидіти. Батьківщина і Партія регіонів отримали "квитки" в першому ряду, як і "Рідне місто".
Депутати міськради Стрякіна (Компартія) і Півоварова (рідне місто) вітаються перед початком сесії.

Ігор Іваницький теж став депутатом міської ради. Він балотувався від "Молодіжної партії" Заславського по мажоритарці і партійним спискам. В своєму окрузі він програв своєму головному опоненту - Ігорю Гундичу (Рідне місто).Молодіжна партія здобула два місця.

В залі справжній хаос - всі намагаються знайти свої місця. Але він тривав всього декілька хвилин.


Микола Савенко (лідер фракції Батьківщина) розсаджує своїх однопартійців по місцях

Віра Шелудченко, поки ще міськийголова Житомира, йде вітатись із своїми однопартійцями. колегами і колишніми конкурентами по боротьбі за крісло міського голови.
Як вже писалось вище, у роботі сесії взяли участь керівники департаментів, відділів і управлінь виконкому міської ради, керівники установ і організацій міста, представники засобів масової інформації міста Житомира. Зацікавленість багатьох з них очевидна, адже сае від нового міського голови залежатиме, чи залишаться вони на своїх посадах.

Народний депутат України Сергій Пашинський, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук і переможець мерських перегонів Володимир Дебой.
Колір цієї сесії - синій. Ті самі блокнотики для депутатів)

Володимр Дебой за кілька хвилин має стати новим міським головю Житомира. Але поки - він просто глядач у залі. З посади заступника голови ОДА його вже звільнили, а міським головою ще не оголошено. Хоча все це - дрібниці...
І нарешті всі зібрали і розсілись по місцях. Сесію відкрила голова Житомирської міської виборчої комісії Олена Дикунець. Вона доповіла про результати виборів міського голови та депутатів до Житомирської міської ради, зачитала списки депутатів, які потрапили до міської ради.
Олена Дикунець готується відкрити сесію міської ради

В залі лунає гімн України. Яскрава і урочиста мить відкриття сесії.

На балконі журналісти і прес-секретарі також завмерли, слухаючи гімн.


Дізнатись більше про першу сесію міськради шостого скликання:

Фоторепортаж: І сесія житомирської міської ради VI скликання. Частина II

Фоторепортаж: Інагурація Володимира Дебоя, нового мера Житомира

Відеоогляд інагурації нового міського голови Житомира Володимира Дебоя
Сподобався матеріал
- тисніть -
Поділіться з друзями :

0 коммент.:

Дописати коментар

.